Justyna Lewicka psychoterapeuta psycholog

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu,

Psychoterapeuta systemowy,

Ukończyła całościowy kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rozwoju Psychoterapii.

            Ponadto ukończyła m.in. Podstawowy Kurs Psychoterapii Systemowej i Rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Systemowym, roczny Kurs Psychoterapii Psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej, roczny kurs w Psychoanalitycznej Grupie Seminaryjno - Superwizyjnej, studia podyplomowe: Psychologiczne wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży z trudnościami na Uniwersytecie Wrocławskim, roczny blok szkoleniowy: Od neuroanatomii do zachowania, czyli o związku mózg – psychika w Centrum Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej we Wrocławiu, liczne szkolenia z zakresu neuropsychologii w tym: Diagnoza i terapia osób z chorobami neurozwyrodnieniowymi – praca z pacjentem i jego rodziną, Wybrane zagadnienia terapii neuropsychologicznej, szkolenia z zakresu psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Swoje kompetencje w pracy terapeutycznej podnosi poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach. 

            Aktualnie pracuje jako psycholog, psychoterapeuta w gabinetach prywatnych. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Centrum Psychiatrii i Psychologii w Lubinie oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.

            W pracy terapeutycznej  indywidualnie z osobami dorosłymi oraz  parami wykorzystuje podejście systemowe i psychoanalityczne. Pomaga osobom doświadczającym trudności w życiu osobistym, rodzinnym, zmagającymi się z chorobami oraz będących w sytuacji gdy chory jest członek rodziny. 

            Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.